תוכנת מסופונים לטכנאים וסוכני שטח - תוכנה למסופון מוקשח
תוכנת אייטריניטי לניהול אנשי שטח
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק התוכנה
בטרם אתם רוכשים תוכנה לניהול אנשי שטח
אקזקיוטק פתרונות תוכנה למובייל - תוכנה למסופונים
English / עברית
 
תוכלו לייעל את העבודה ואת ניהול קריאות השירות באמצעות שימוש בתוכנת המסופונים iTrinity
תוכנת מסופון נייד לתנאי שטח קשים
תוכנת המסופון הנייד איי-טריניטי מאפשרת לנהל עובדי שטח אשר פועלים בתנאי עבודה קשים, בסביבת עבודה שבה  מסופונים ניידים רגילים היו מתקלקלים או נשברים.

התוכנה הניידת  iTrinity  נותנת מענה לצרכים הייחודיים של ארגונים המעסיקים עובדים אשר מתפקדים בתנאים כאלו.  התוכנה מותקנת על גבי  מסופון נייד מוקשח ומאפשרת  למנהלי החברה לקבל מידע על התקדמות העבודה בזמן אמת תוך עמידות בתנאי שטח קשים.

תוכנה למסופון מוקשח

תוכנה למסופון מוקשח 
  
תוכנת המסופון תומכת בהרצת יישומים עסקיים כבדים בשטח ומבצעת את כל התהליכים והמודולים גם בתנאים סביבתיים בלתי נוחים כאמור על גבי מסופון מוקשח. 
המסופון הקשיח (מוקשח)  יכול להיות מחשב כף יד, סטארטפון מוקשח או טאבלט אנדרואיד מוקשח.  איי-טריניטי מתאימה גם לכל מכשיר אשר מיועד לסביבת עבודה המאופיינת בתנאים קשים, כגון בתוך כלי רכב  (נהגים, מובילים,  נהגי משאיות), מפעלי ייצור, אולמות יצור, מרכזי הפצה, מחצבות, אתרי בנייה, מקלטים, מרתפים, נמלים וכד'.
ניתן להפעיל אותה בשטח על גבי מכשירים קשיחים ובמרכז על גבי מכשירים עדינים יותר, כגון טאבלטים (אייפד ואנדרואיד).

להלן המצבים בהם תומכת תוכנת איי-טריניטי בשעה שהיא מותקנת על גבי מסופון מוקשח:
עמידות ושרידות: המסופון הקשיח הינו עמיד למים, לנפילה מגובה רב, לחבטות ומכות. מסופון מוקשח מתאים לתנאי מזג אוויר קיצוניים (למצב של הפרשי טמפרטורה קיצוניים). הוא מיועד לתנאי שטח עם לחות, אבק וחול. הוא עמיד בתנאי רטיבות, מים ולחות ותומך בתקן איטום. 
משך עבודה בשטח: תוכנת המסופון הנייד מאפשרת עבודה רציפה למשך יום עבודה שלם , בזכות הסוללות המוגברות של המסופון המוקשח.
תנאי תאורה: על פי רוב תצוגת המסך של מסופונים  מוקשחים  מותאמת לתנאי תאורה וראות נמוכים (כולל תאורה אחורית, המקלה על ההקלדה בתנאי ראות קשים) למשל במצב של שמש חזקה במיוחד .
פונקציונאליות: המסופונים הקשיחים כוללים על פי רוב סורקי ברקוד חדשניים, קוראי RFID  המאפשרים לקרוא מגוון רחב של מדבקות ברקוד בו זמנית, מצלמה, מגוון אפשרויות של מקלדות .
דוגמא למסופונים קשיחים בעלי עמידות גבוהה: מסופון פסיון, מסופון מוטורולה וכד'.
 
בשל היותה תומכת במסופונים קשיחים, מתאימה תוכנת המסופון הניידת  iTrinity לתחומים אשר דורשים רמה גבוהה של שרידות.  כל הפונקציות של תוכנת איי-טריניטי פועלות על גבי המסופונים המוקשחים, תוך יישום טכנולוגיות תקשורת חדשניות ומתקדמות. תוכנת המסופון הנייד iTrinity תומכת במשלוח  הנתונים בזמן אמת Real Time  אל הרשת הארגונית ומתממשקת לתוכנת ה ERP. תוכנת המסופון כוללת  תמיכה ב- GPS , עוקבת אחר מיקום עובד השטח וקובעת לו מסלולי הגעה ומפות עבור המשימות שנקבעו לו.

אם אנשי השטח שלכם  זקוקים לתוכנה הפועלת בתנאי שטח  קשים הגעתם למקום הנכון!
תוכנת איי-טריניטי  פועלת היטב גם על מסופונים מוקשחים ומבצעת את כל התהליכים והמודולים גם בתנאים סביבתיים בלתי נוחים. תוכנת המסופון הנייד תומכת  בעבודה אינטנסיבית  כאשר תנאי העבודה מחייבים שימוש במסופון מוקשח.
אם תרצו, תוכלו להתקין אותה במקביל גם על טבלטים (אייפד, אנדרואי ואייפון וווינדוז פון).
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! iTrinity הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
 
FacebookYoutubeLinkedin
פרטי התקשרות -  אקזקיוטק פתרונות תוכנה
 
כתובתנו: מגדלי בסר 3, קומה 33
כינרת 5 בני ברק, מיקוד 5126237
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@masofonim.co.il
WAZE: תוכנת מסופונים טריניטי - אקזקיוטק
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
כל הזכויות שמורות לחברת אקזקיוטק פתרונות תוכנה. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי