בלוג תוכנה לסוכני שטח- מסופון מוקשח
אפליקציית וובלט לאנשי שטח
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
אקזקיוטק פתרונות תוכנה למובייל - תוכנה למסופונים
English / עברית
תוכנת אייטריניטי לניהול אנשי שטח על סמרטפון מוקשח
תוכנת  iTrinity מופעלת גם על מכשירים מוקשחים
תוכנה לשירות וניהול טכנאים בשטח באייפד ובאנדרואיד  לתנאי שטח קשים
מערכת ניהול טכנאים וניהול קריאות שירות לטכנאי שטח

הינכם בעלי עסק המספק שירות באמצעות טכנאים הנמצאים בשטח?
תוכנת המסופון הנייד איי-טריניטי מאפשרת לנהל עובדי שטח אשר פועלים בתנאי עבודה קשים, בסביבת עבודה שבה  מסופונים ניידים רגילים היו מתקלקלים או נשברים.

תוכנה למסופונים מוקשחים                   

התוכנה הניידת  iTrinity  נותנת מענה לצרכים הייחודיים של ארגונים המעסיקים עובדים אשר מתפקדים בתנאים כאלו.  התוכנה מותקנת על גבי  מסופון נייד מוקשח ומאפשרת  למנהלי החברה לקבל מידע על התקדמות העבודה בזמן אמת תוך עמידות בתנאי שטח קשים.   
      
תוכנת המסופון תומכת בהרצת יישומים עסקיים כבדים בשטח ומבצעת את כל התהליכים והמודולים גם בתנאים סביבתיים בלתי נוחים כאמור על גבי מסופון מוקשח.  
המסופון הקשיח (מוקשח)  יכול להיות מחשב כף יד, סטארטפון מוקשח או טאבלט אנדרואיד מוקשח.  איי-טריניטי מתאימה גם לכל מכשיר אשר מיועד לסביבת עבודה המאופיינת בתנאים קשים, כגון בתוך כלי רכב  (נהגים, מובילים,  נהגי משאיות), מפעלי ייצור, אולמות יצור, מרכזי הפצה, מחצבות, אתרי בנייה, מקלטים, מרתפים, נמלים וכד'.
ניתן להפעיל אותה בשטח על גבי מכשירים קשיחים ובמרכז על גבי מכשירים עדינים יותר, כגון טאבלטים (אייפד ואנדרואיד).

להלן המצבים בהם תומכת תוכנת איי-טריניטי בשעה שהיא מותקנת על גבי מסופון מוקשח:
עמידות ושרידות: המסופון הקשיח הינו עמיד למים, לנפילה מגובה רב, לחבטות ומכות. מסופון מוקשח מתאים לתנאי מזג אוויר קיצוניים (למצב של הפרשי טמפרטורה קיצוניים). הוא מיועד לתנאי שטח עם לחות, אבק וחול. הוא עמיד בתנאי רטיבות, מים ולחות ותומך בתקן איטום.  
משך עבודה בשטח: תוכנת המסופון הנייד מאפשרת עבודה רציפה למשך יום עבודה שלם , בזכות הסוללות המוגברות של המסופון המוקשח.

תנאי תאורה: על פי רוב תצוגת המסך של מסופונים  מוקשחים  מותאמת לתנאי תאורה וראות נמוכים (כולל תאורה אחורית, המקלה על ההקלדה בתנאי ראות קשים) למשל במצב של שמש חזקה במיוחד .
פונקציונאליות: המסופונים הקשיחים כוללים על פי רוב סורקי ברקוד חדשניים, קוראי RFID  המאפשרים לקרוא מגוון רחב של מדבקות ברקוד בו זמנית, מצלמה, מגוון אפשרויות של מקלדות .
דוגמא למסופונים קשיחים בעלי עמידות גבוהה: מסופון פסיון, מסופון מוטורולה וכד'.

בשל היותה תומכת במסופונים קשיחים, מתאימה תוכנת המסופון הניידת  iTrinity לתחומים אשר דורשים רמה גבוהה של שרידות.  כל הפונקציות של תוכנת איי-טריניטי פועלות על גבי המסופונים המוקשחים, תוך יישום טכנולוגיות תקשורת חדשניות ומתקדמות. תוכנת המסופון הנייד iTrinity תומכת במשלוח  הנתונים בזמן אמת Real Time  אל הרשת הארגונית ומתממשקת לתוכנת ה ERP. תוכנת המסופון כוללת  תמיכה ב- GPS , עוקבת אחר מיקום עובד השטח וקובעת לו מסלולי הגעה ומפות עבור המשימות שנקבעו לו.

 
מערכת iTrinity עובדת בצורה היברידית (תומכת במצב און-ליין וגם באוף-ליין במצב בו אין תקשורת). אם הטכנאי נמצא באיזור שאיננו מאפשר גישה לרשת האינטרנט, עדיין יוצג בפניו כל המידע שהוא זקוק לו על גבי הטאבלט, דבר שיאפשר לו לבצע את עבודתו כהלכה. 
תוכנת ניהול קריאות השירות והטכנאים פועלת על גבי שירותי ענן ובכך הינה יעילה וחוסכת משאבים . 
יתר על כן, iTrinity הינה מערכת ניהול אנשי השטח, השירות והטכנאים היחידה שעובדת ב-Cross-Platform על גבי כל מערכות ההפעלה והטאבלטים (iOs, אנדרואיד, אייפד וכד') ובנוסף גם במחשב השולחני.
 
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! iTrinity הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
 
FacebookYoutubeLinkedin
פרטי התקשרות -  אקזקיוטק פתרונות תוכנה
 
כתובתנו: מגדלי בסר 3, קומה 33
כינרת 5 בני ברק, מיקוד 5126237
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@masofonim.co.il
WAZE: תוכנת מסופונים טריניטי - אקזקיוטק
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
כל הזכויות שמורות לחברת אקזקיוטק פתרונות תוכנה. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי